SIA "DCP" ir datortehnikas komponentu un perifēriju vairumtirdzniecības kompānija, dibināta 2005.gada sākumā.


Esam oficiālie pārstāvji daudziem pasaulē atzītiem zīmoliem - Roline, Delock, Level One, Equip, Value, Lindy, Emtec, Vivotek, MikroTik, Navilock, Easy Touch, Platinet, Omega, Easy Products,  Mini-ITX, AF, Lifeview u.c.

Kompānijas darbība orientēta uz kvalitatīvu produktu un pakalpojumu sniegšanu saviem klientiem, ar mērķi būt par vadošo vairumtirgotāju datoru kabeļu, komponenšu un  tīklu risinājumu jomā, piedāvājot plašu specifisku produktu klāstu.

DCP ir saīsinājums no vārdiem Distribūcijas Centrs Profesionāļiem, tas nozīmē, ka dažādu IT, īpaši specifisku preču vairumtirdzniecība ir DCP pamatbizness, un visas pūles tiek veltītas tam, lai mēs esam stabils, profesionāls un pievilcīgs sadarbības partneris saviem klientiem un partneriem.

Mūsu klienti - kompānijas, kuras nodarbojas ar datortehnikas tirdzniecību, servisu un IT pakalpojumu sniegšanu gala lietotājiem, interneta veikali, videonovērošanas risinājumu sniedzēji un interneta tīklu nodrošinātāji.

Klientu ērtībai mēs piedāvājam pasūtījumu sistēmu, kurā lietotājs var iepazīties ar visu mūsu noliktavā esošo un iespējamo sortimentu, saņemt visu nepieciešamo informāciju - lietotāja atbalstā, iepazīties ar jaunumiem, un akcijas precēm, kā arī ar topā esošo produktu sarakstu, lejuplādēt savā dokumentu mapē konkrētā ražotāja pilnu cenu lapu, un reģistrēti lietotāji veikt preču pasūtīšanu, saņemt apstiprinājumu un informāciju par pasūtījumu vēsturi.

Piedāvājam arī XML failu augšupielādi ar kataloga informāciju par precēm, cenām, pieejamību.

Pateicoties daudzajiem kontaktiem ar ārvalstu kompānijām, piedāvājam ļoti operatīvi veikt speciālas piegādes, neierobežotā preču apjomā, pēc speciāliem klientu pieprasījumiem, jo vienmēr atradīsies kāds īpašs produkts, kuru Rīgā nebūs iespējams atrast.

Esam vienīgais oficiālais DELOCK Produkcijas PREMIUM PARTNERIS Latvijā www.delock.de

Kā arī vienīgais oficiālais SECOMP International distribūtors Latvijā, Roline un Value zīmoliem.

Šī priekšrocība nodrošina Jums saņemt visizdevīgākās vairumtirdzniecības cenas Latvijā.

Mūsu birojs atrodas Rīgā, Šmerļa ielā 3 , LV 1006.
Darba laiks: 9.00-17.00 - P.O.T.C.P.

Noliktavas adrese: Rīgā, Šmerļa ielā 3, (Rīgas kinostudijas teritorija), LV 1006.
Noliktavas darba laiks: 9.00-17.00 - P.O.T.C.P.


Accept Site use cookies