Sadarbības uzsākšana

Lūdzam Jūs reģistrēties mūsu mājas lapā, aizpildot prasītās ziņas, reģistrācija sadaļā " Ienākt".

Pēc Jūsu reģistrācijas, tiks piešķirts konkrēts cenu līmenis, kuru iespējams uzlabot ar regulāriem pirkumiem ilgtermiņā.  Līdz ar reģistrāciju Jums būs iespēja veikt pasūtījumus mūsu sistēmā jebkurā laikā, iegūt informāciju par jebkura produkta pieejamību. 

Apmaksas nosacījumi

Katra preču piegāde tiek noformēta ar atbilstošu preču pavadzīmi-rēķinu. Apmaksa ir veicama ar pārskaitījumu preču pavadzīmē-rēķinā norādītajā kārtībā, ja vien puses nevienojas savādāk.

Uzsākot jaunu sadarbību, norēķini par precēm notiek ar priekšapmaksu, laika gaitā klientam tiek piešķirta kredīta līnija atkarībā no klienta vajadzībām un sadarbības pieredzes.

Papildus informāciju var saņemt rakstot uz info@dcp.lv, vai zvanot pa telefonu 67790344 vai pēc reģistrācijas sadaļā - Lasīt noteikumus.

Piegādes izmaksas:

Pasūtījumi virs 140 EUR bez PVN, tiek piegādāti Rīgas robežās bez  maksas.
Pasūtījumiem zem 140 EUR bez PVN tiek pierēķināta transporta pakalpojumu maksa 5,29 EUR bez PVN.


Pārējā Latvijas teritorijā pasūtījumiem zem 500 EUR bez PVN piegādes izmaksas tiek aprēķinātas individuāli, izmantojot Ekspress Pasta pakalpojumus. 
Pasūtījumi virs 500 EUR bez PVN, tiek piegādāti visā Latvijas teritorijā bez  maksas.

Preces vienmēr bez maksas var saņemt mūsu noliktavā, Rīgā, Šmerļu ielā 3.


Pasūtījumu piegādes laiki: 

Pasūtījumiem, kuri veikti līdz pl.12:00 piegāde Rīgā ir tās pašas pēcpusdienā; pārējā Latvijas teritorijā - nākamajā dienā;

Pasūtījumiem, kuri veikti pēc pl.12:00 - Rīgā un visā pārējā Latvijas teritorijā, nākamajā dienā.

Papildus informāciju var saņemt rakstot uz info@dcp.lv, vai zvanot pa telefonu 67790344

Preču garantija

Visām iegādātajām precēm ir ražotājfirmas garantija.  Garantiju nodrošinātājs ir attiecīgās preces ražotāja autorizētais servisa centrs.


Accept Site use cookies