Sadarbības uzsākšana

Lūdzam Jūs reģistrēties mūsu mājas lapā, aizpildot prasītās ziņas, reģistrācija sadaļā " Ienākt".

Pēc Jūsu reģistrācijas, tiks piešķirts konkrēts cenu līmenis, kuru iespējams uzlabot ar regulāriem pirkumiem ilgtermiņā.  Līdz ar reģistrāciju Jums būs iespēja veikt pasūtījumus mūsu sistēmā jebkurā laikā, iegūt informāciju par jebkura produkta pieejamību. 

Apmaksas nosacījumi

Katra preču piegāde tiek noformēta ar atbilstošu preču pavadzīmi-rēķinu. Apmaksa ir veicama ar pārskaitījumu preču pavadzīmē-rēķinā norādītajā kārtībā, ja vien puses nevienojas savādāk.

Uzsākot jaunu sadarbību, norēķini par precēm notiek ar priekšapmaksu, laika gaitā klientam tiek piešķirta kredīta līnija atkarībā no klienta vajadzībām un sadarbības pieredzes.

Papildus informāciju var saņemt rakstot uz info@dcp.lv, vai zvanot pa telefonu 67790344 vai pēc reģistrācijas sadaļā - Lasīt noteikumus.

Piegādes izmaksas:

Pasūtījumi virs 150 EUR bez PVN, tiek piegādāti Rīgas robežās bez  maksas.
Pasūtījumiem zem 150 EUR bez PVN tiek pierēķināta transporta pakalpojumu maksa 5,29 EUR bez PVN.


Pārējā Latvijas teritorijā pasūtījumiem zem 500 EUR bez PVN piegādes izmaksas tiek aprēķinātas individuāli, izmantojot Ekspress Pasta pakalpojumus. 
Pasūtījumi virs 500 EUR bez PVN, tiek piegādāti visā Latvijas teritorijā bez  maksas.

Preces vienmēr bez maksas var saņemt mūsu noliktavā, Rīgā, Šmerļu ielā 3.


Pasūtījumu piegādes laiki: 

Pasūtījumiem, kuri veikti līdz pl.12:00 piegāde Rīgā ir tās pašas pēcpusdienā; pārējā Latvijas teritorijā - nākamajā dienā;

Pasūtījumiem, kuri veikti pēc pl.12:00 - Rīgā un visā pārējā Latvijas teritorijā, nākamajā dienā.

Papildus informāciju var saņemt rakstot uz info@dcp.lv, vai zvanot pa telefonu 67790344

Preču garantija

Visām iegādātajām precēm ir ražotājfirmas garantija.  Garantiju nodrošinātājs ir attiecīgās preces ražotāja autorizētais servisa centrs.

Privātuma politika

1. Privātums īsumā

Galvenā informācija

Sekojošās piezīmes sniedz vienkāršu pārskatu par to, kas notiek ar jūsu personisko informāciju, kad apmeklējat mūsu vietni. Personiskie dati ir visi dati, kas personiski identificē jūs. Sīkāka informācija par datu aizsardzības tematu ir atrodama mūsu konfidencialitātes politikā, kas uzskaitīta šajā tekstā.

Datu apkopošana mūsu mājas lapā

Kas ir atbildīgs par datu vākšanu šajā tīmekļa vietnē? - Datu apstrādi šajā vietnē veic vietnes operators. Tās kontaktinformācija atrodama šīs tīmekļa vietnes izdrukā.
Kā mēs savācam jūsu datus? - Jūsu dati tiks savākti, no vienas puses, informējot mūs. Tas var būt, piemēram, lai tirdzniecības datus ievadītu kontaktinformācijas formā. Citi dati tiek savākti automātiski, apmeklējot vietni, izmantojot mūsu IT sistēmas. Tie ir galvenokārt tehniskie dati (piemēram, interneta pārlūks, operētājsistēma vai lapas pieprasīšanas laiks). Šo datu savākšana ir automātiska, tiklīdz jūs ievadāt mūsu vietni.
Ko mēs izmantojam jūsu datus? - Daļu datu tiek apkopoti, lai nodrošinātu vietņu piegādi bez kļūdām. Citus datus var izmantot, lai analizētu lietotāja uzvedību.
Kādas ir jūsu tiesības attiecībā uz jūsu datiem? - Jebkurā laikā jums ir tiesības saņemt bezmaksas informāciju par jūsu glabāto personas datu izcelsmi, saņēmēju un mērķi. Jums ir arī tiesības pieprasīt šo datu labošanu, bloķēšanu vai dzēšanu. Šim nolūkam un turpmākiem jautājumiem par datu aizsardzību varat sazināties ar mums jebkurā brīdī, izmantojot adresi, kas norādīta izdrukā. Turklāt jums ir tiesības pārsūdzēt kompetento uzraudzības iestādi.


Analīzes rīki un trešo pušu rīki

Apmeklējot mūsu vietni, jūsu sērfošanas uzvedību var statistiski novērtēt. Tas notiek galvenokārt ar sīkdatnēm un ar tā sauktajām analīzes programmām. Jūsu sērfošanas uzvedības analīze parasti ir anonīma; sērfošanas uzvedību nevar izsekot jums. Jūs varat iebilst pret šo analīzi vai novērst to, nelietojot noteiktus rīkus. Sīkāka informācija ir atrodama šādā konfidencialitātes politikā.

2. Vispārēja informācija un obligāta informācija


Datu aizsardzība

Mēs apstrādājam jūsu personas datus konfidenciāli un saskaņā ar likumā noteiktajiem datu aizsardzības noteikumiem un šo konfidencialitātes politiku.

Ja izmantosit šo vietni, tiks savākti dažādi personas dati. Personiskā informācija ir informācija, kas jūs personīgi identificē. Šajā konfidencialitātes politikā ir izskaidrota informācija, ko mēs apkopojam un ko mēs to izmantojam. Tajā arī paskaidrots, kā un kādā nolūkā tas notiek.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka datu pārraide internetā (piemēram, saziņai ar e-pastu) var būt drošības ievainojamība. Pilnīga datu aizsardzība no trešo personu piekļuves nav iespējama.

Piezīme atbildīgajai iestādei

Šajā tīmekļa vietnē atbildīgā datu apstrādes iestāde ir:

DCP SIA
Šmerļa iela 3
LV1006 Rīga
Latvija

Tālr .: +371 67790344| E-pasts: info@dcp.lv

Atbildīgā iestāde ir juridiska persona, kura atsevišķi vai vienojoties ar citiem lemj par personas datu apstrādes mērķiem un līdzekļiem (piemēram, vārdiem, e-pasta adresēm utt.).

Jūsu piekrišanas atcelšana datu apstrādei

Daudzas datu apstrādes darbības ir iespējamas tikai ar jūsu skaidru piekrišanu. Jebkurā laikā varat anulēt esošu piekrišanu. Neformāla e-pasta vēstule mums ir pietiekama. Apstiprinājuma atsaukšana neietekmē datu apstrādes, kas veikta līdz atcelšanai, likumību.

Tiesības pārsūdzēt kompetento uzraudzības iestādi

Attiecībā uz datu aizsardzības tiesību aktu pārkāpumiem attiecīgajai personai ir tiesības pārsūdzēt kompetento uzraudzības iestādi.

Tiesības uz datu pārnesamību

Jums ir tiesības apstrādāt datus, pamatojoties uz jūsu piekrišanu vai līguma izpildi pats par sevi vai trešai personai standarta, mašīnlasāmā formātā. Ja jums ir nepieciešama tieša datu pārsūtīšana citai atbildīgai personai, tas tiks darīts tikai tiktāl, ciktāl tas ir tehniski iespējams.

SSL vai TLS šifrēšana

SSL vai TLS šifrēšana

Šī vietne drošības nolūkos izmanto SSL vai TLS šifrēšanu un aizsargā jutīga satura pārsūtīšanu, piemēram, pasūtījumus vai pieprasījumus, kurus nosūta mums kā vietnes operatoram. Jūs varat atpazīt šifrētu savienojumu, pārlūka rindā mainot pārlūka adreses līniju no "http: //" uz "https: //" un atslēgas simbolu.

Ja ir iespējota SSL vai TLS šifrēšana, dati, ko iesniedzat mums, nevarēs izlasīt trešās personas.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir teksta datne, kas tiek ievietota mājas lapas lietotāja datora pārlūkprogrammā, lai uzlabotu mājas lapas darbību. Saglabātas sīkdatnes ļauj mums atpazīt jūsu datoru. Atkārtoti apmeklējot SIA “DCP” mājas lapu un, izmantojot tikai ar paroli pieejamas mājas lapas sadaļas, sīkdatnes ļauj izvairīties no atkārtotas datu ievades.

SIA “DCP” izmanto sīkdatnes šādiem mērķiem:

  • sesiju pārvaldībai un lietotāju autentifikācijai;
  • mājaslapas funkcionalitātes nodrošināšanai;
  • iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku;
  • uzlabotu vietnes darbības efektivitāti.

Sīkdatņu ietvaros veiktās personas datu apstrādes tiesiskais pamats ir SIA “DCP” leģitīmā interese.

SIA “DCP” neizmanto sīkdatnes, lai veiktu lietotāju paradumu izsekošanu, tāpēc SIA “DCP” informē par sīkdatņu izmantošanu, bet neprasa Jūsu piekrišanu sīkdatņu ievietošanai atbilstoši likuma prasībām.

SIA „DCP” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.dcp.lv lietotājs paliks anonīms.


Trešo personu sīkdatnes

SIA “DCP” mājas lapā var būt trešo personu sīkdatnes, it īpaši, Google Analytics. Google Analytics rīku nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve šī rīka vāktajiem statistikas datiem.
Sīkdatņu kontrole

Datu subjekts var dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles (sīkāka informācija –www.youronlinechoices.com/lv).

Jūs varat dzēst visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas Jūsu datorā, un var noteikt, lai pārlūkprogramma neļauj tās saglabāt. Bet tādā gadījumā ir manuāli jānorāda izvēle katru reizi, kad apmeklējat vietni, un daži pakalpojumi un mājas lapas funkcijas var nedarboties.

Kontaktforma

Ja jūs sūtīsit mums pieprasījumus, izmantojot kontaktinformācijas veidlapu, jūsu informācija no pieprasījuma veidlapas, ieskaitot tur norādītās kontaktinformācijas, tiks saglabāta, lai apstrādātu pieprasījumu, un gadījumā, ja rodas papildu jautājumi. Mēs nepublicēsim šo informāciju bez jūsu piekrišanas.

Tāpēc kontaktinformācijas veidlapā ievadīto datu apstrāde balstās tikai uz jūsu piekrišanu (GDPR 6. panta 1. punkts). Jūs varat atsaukt šo piekrišanu jebkurā laikā. Neformāla e-pasta vēstule mums ir pietiekama. Atsaukšanas dēļ neietekmē datu apstrādes darbību likumību līdz atcelšanai.

Informācija, kuru jūs norādījāt kontaktpersonas veidlapā, paliks pie mums, līdz jūs lūgsities to izdzēst, atcelt piekrišanu uzglabāšanai vai dzēst datu glabāšanas mērķi (piemēram, pēc tam, kad jūsu pieprasījums ir apstrādāts). Obligāti likuma noteikumi, īpaši saglabāšanas periodi, paliek neskarti.


Accept Site use cookies